GANS

Kolejna chyba niezbędna rzecz, która jest nam potrzebna w rozwijaniu Keshe’a, czyli GANS’y.

GANS (gas at nano state) jest to gaz w stanie nano-cząsteczkowym. Jest czwartym stanem skupienia materii. Podobnie jak nano-powłoka, GANS jest praktycznie idealnym środowiskiem dla przepływu plazmy.

Warto tutaj powiedzieć, że w technologii Keshe, kiedy mówimy o plaźmie to nie chodzi o taką plazmę o jakiej można poczytać w google. Tylko plazma w Keshe to jest inna nazwa dla podstawowej energii wszechświata, tej z której jesteśmy stworzeni, z której wszystko jest stworzone. To jest ta energia Boska, cząstka Boga, eter, czy jak tam sobie chcecie to nazwać. Jest to energia stworzenia. I o nią właśnie chodzi w tej technologii.

GANS’y możemy wykorzystywać do wzmocnienia długopisów zdrowia, koniecznie do konstrukcji MAGRAV’a i innych rzeczy. Woda z GANS’ów (woda, a nie gansy!!!) nadaje się do spożywania, do podlewania roślinności, itp. Same GANS’y są niebezpieczne, nie wolno ich dotykać gołymi rękoma a w szczególności spożywać!!! Woda z nich za to właściwości lecznicze, wspomagające nasze zdrowie, przywraca ład w organizmie. Istnieje również technika robienia GANS’ów z jedzenia.
Przejdźmy więc do najważniejszej części czyli jak zrobić GANS’y.Gansy można robić z wielu materiałów, ale najbardziej podstawowe są trzy, którymi posłużymy się również do budowania MAGRAV’a. Są to GANS’y z miedzi, cynku i żelaza. I takie też będziemy tutaj robić.

CO2 – nano-miedź + cynk (kolor biały)
CuO – nano-miedź + miedź (kolor niebiesko-zielony)
CH3 – nano-miedź + żelazo (kolor pomarańczowy)

Co potrzebujemy:

a) 3 pojemniki plastikowe min. 2 litry, max 5 litrów pojemności. skupiamy się na szerokości a nie wysokości,

b) sól dobrej jakości około 0,5 kg, może być morska choć lepszy efekt daje himalajska i ja jej właśnie używam,

c) 3 blaszki miedziane bądź druty (tak jak u mnie na wideo) pokryte nano-powłoką,

d) materiały z których zrobimy GANS’y, czyli żelazo, miedź i cynk. Ja zastosowałem jako żelazo jakiś wspornik czy co to jest, jako miedź drut miedziany, który mam do długopisów i do cewek, a jako cynk jakąś anodę cynkową do żeglugi.

e) woda destylowana, a jak ktoś nie chce kupować to z kranu przegotowana a następnie zamrożona i rozmrożona

f) dioda półprzewodnikowa, np. prostownicza, albo LED – jak na zdjęciu poniżej jak ktoś nie wie

led

 

Korzystając tylko z materiałów powyżej proces robienia GANS’ów potrwa miesiąc albo dłużej. Jeśli ktoś chce szybciej to będą potrzebne dodatkowo:

g) zasilanie max 1.5 volta 500 mAh – najlepiej paluszek AAA (R3) – będą potrzebne 3 ogniwa do trzech pojemników

h) napowietrzacz akwariowy z minimum 3 wyjściami powietrza.

 

Jeśli już mamy wszystko co trzeba to możemy przejść do rzeczy.

Sól rozrabiamy w proporcji 50-60 gram na litr wody. Jeżeli mamy pojemnik 3 litrowy to wlewamy 1.5 litra roztworu, jeśli 4 litrowy to 2 litry roztworu, ale zawsze nie mniej niż 1.5 litra.

Tu pamiętamy, że naszą nano-miedź dotykamy wyłącznie w rękawiczkach gumowych, żeby nie zostawić tłuszczu.
Po jednej stronie każdego pojemnika zakładamy naszą nano-miedź, tak żeby nie dotykała dna a jedynie była zanurzona w roztworze. Po drugiej stronie zakładamy nasze materiały na GANS’y czyli do jednego pojemnika żelazo, do drugiego cynk, a do trzeciego miedź. Również nie mogą dotykać dna.

Na poniższym wideo od Piotrka Ficnera pokazuje jak u niego wygląda produkcja GANS’ów. My musimy zrobić podobnie.

Kiedy już zrobiliśmy powyższe to musimy podłączyć naszą diodę między nano-miedź a materiał.
Anodę podłączamy do nano-miedzi a katodę do materiału z którego robimy GANS.
Na zdjęciu poniżej pokazane jest gdzie w diodzie jest anoda a gdzie katoda.

led_opis

Tak zrobiony zestaw będzie nam produkować GANS’y jakiś  miesiąc czasu.

A teraz jeśli chcemy przyspieszyć proces to zamiast diody montujemy ogniwo takie jak na liście powyżej. Minus podłączamy do nano-miedzi a plus do materiału.

Nie, nie pomyliłem się w opisie. Plus podłączamy do materiału. Dlatego, że choć powszechnie przyjęło się, że prąd płynie z plusa do minusa to tak na prawdę jest odwrotnie. Prąd płynie z minusa do plusa. Tylko w dziedzinie elektroniki przyjęło się inaczej w oznaczeniach.

Ogniwo ma na celu przyspieszenie procesu. Dlatego potrzeba jest więcej powietrza. W tym celu wkładamy do każdego pojemnika rurkę z napowietrzacza i włączamy go aż do zrobienia GANS’ów.

Są różne opinie co do stosowania baterii w celu przyspieszania procesu, więc sami zdecydujcie czy chcecie przyspieszać proces, czy możecie trochę poczekać.;-)

 

Pozdrawiam

2 przemyślenia nt. „GANS

  • Napowietrzacz juz wpisany na liste zakupow. Za kilka dni zabieram sie robienie pierwszych gansow 🙂
    Dzieki Michal za ten wpis 🙂

Możliwość komentowania jest wyłączona.